MCH155A3R9CK
Mfr.Part #
MCH155A3R9CK
Datasheet
MCH155A3R9CK
Description
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0402
Stock
267
Capacitance :
3.9 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
50V